Cadde Makina A.Ş.

Kurumsal

Cadde Makina Sanayi Ürünleri ve Dış Tic. A.Ş.

Kaynak sarf malzemeleri, kaynak makinaları ve hırdavat ürünleri tedarikçisi olarak 30 yıllık birikimimizle Cadde Makina Sanayi Ürünleri ve Dış Tic. A.Ş adı altında yeniden hizmetinizdeyiz.

Tüm kaynak makinaları, kaynak telleri, kaynak elektrotları, genel hırdavat ürünleri, aşındırıcı ürünler, iş sağlığı ve iş güvenliği konularında onlarca marka ve binlerce ürünle taleplerinizi süratli ve sorunsuz şekilde karşılamaktayız.

Cadde Makina Sanayi Ürünleri Ve Dış Tic. A.Ş.​ özellikle Gedik Kaynak, Karbosan, Kemppi, Bosch Elektrikli El Aletleri, Yıldız Gaz Armatürleri, Hyundai markalarının ana bayiliklerini senelerdir başarı ile sürdürmekte, yurt dışındaki markaların da temsilciliğini yapmaktadır.

Merkezi Tuzla, İstanbul’da bulunan firmamızın servis ve hizmet ağını daha hızlı ve etkili hale getirebilmek için Altınova, Yalova’da şubemiz hizmete girmiştir. 2018 yılından bu yana e-ticaret sitemiz ve çevrimiçi pazar yerlerinde de hizmet vermektedir.

Cadde Makina A.Ş. ailesi olarak uzman kadromuz, üstün hizmet anlayışımız sizlere daima kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Geniş Ürün Yelpazesi

+10,000 Çeşit Ürün

Global ve yerel güvenilirliğini ispatlamış markaların imzasını taşıyan ürünlerimizle, çözüm ortağınız olarak hizmetinizdeyiz. Kaynak grubu, taş grupları, el aletleri, iş güvenliği ürünleri, armatür ürün grubu, kablo ve hortum çeşitleri ve hırdavat grubu ürünlerimizi inceleyin.

10 yıllık Marka Tecrübesi

30 yıldan Fazla Sektörel Tecrübe

Kaynak sarf malzemeleri, kaynak makinaları ve hırdavat ürünleri tedarikçisi olarak 30 yıllık birikimimizle Cadde Makina Sanayi Ürünleri ve Dış Tic. A.Ş adı altında yeniden hizmetinizdeyiz.

Tuzla

Yalova

Tüm Türkiye'de Hizmetinizde

Tuzla Merkez, Yalova Şube, 81 İlde Hizmet Ağı

Tuzla merkez mağazamız ve idari ofislerimizin yanı sıra, Yalova Şube, muhtelif lokasyonda depolar ve 81 ilde firma temsilcilerimizle hizmetinizdeyiz.